**** Hotel U Beranka /ubytovanie Nachod

Hotel Nachod U Beranka
 
Hotel U Beránka je pod jednou strechou s Mestským divadlom Dr. Josefa Čížka a nájdete ho na námestí v centre mesta Náchoda, v kľudnom prostredí s výhľadom na dominantu náchodského zámku. Štvorhviezdičkový hotel U Beránka sa nachádza v elegantnej secesnej budove postavenej r. 1914, ale aj nové moderné prístavby nadštandardne zariadené a dokončené r. 2005.

Hotel U Beránka Náchod ubytovanie :
Všetky izby hotela U Beránka sú nadštandardne vybavené, pohodlné a každá má svoj štýl a čaro. Celková kapacita hotela je 125 lôžok. Súčasťou každej izby je minibar, trezor, telefón s priamou voľbou, TV, kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom, sušič vlasov a WC. Hotel ponúka izby typu Prezidentské suite, Štandard Suite, Superior class, Štandard class, jednolôžková izba a bezbariérová izba pre jednu osobu. Ubytovanie v nadštandardne vybavených luxusných izbách uspokojí aj najnáročnejšiu klientelu.

Ubytovanie U Beránka hotel Náchod hotelová reštaurácia :
Súčasťou moderného **** hotela je reštaurácia so širokou ponukou jedál a nápojov, ktorá uspokojí aj najnáročnejších klientov. Kapacita 100 miest. Výber jedál z pravej domácej českej i zahraničnej kuchyne, vegetariánske jedlá, rybie špeciality a samozrejmosťou je aj denné menu. Klimatizovaná Dannyho kaviareň s kapacitou 80 miest ponúka niekoľko druhov kávy Piazza a domácich dezertov, miešané nápoje a bohatú ponuku alko aj nealko nápojov. Netradičné prostredie Blues baru, Vináreň a salónik, Divadelné sály - veľký, malý, Foyer, prednášková sála - celková kapacita 769 miest.

Hotel U Beránka ubytovanie Náchod konferencie :
Školenia, firemné stretnutia, firemné večierky, výjazdové partnerské stretnutia, tlačové konferencie, semináre, spoločenské stretnutia, galavečery, party, rauty, bankety, catering, svadobné hostiny a mnoho ďalších možno pripraviť v hoteli U Beránka na mieru požiadavkám zákazníka.

U Beránka Náchod hotelové služby :
Hotelová recepcia zabezpečuje kompletné služby informačné, sekretárské, zmenárenské aj informačné, vrátane zabezpečovania vstupov na kultúrne podujatia, alebo prenájom športových ihrísk. Bezbariérový prístup, raňajky formou švédskeho stola, ktoré sú už zahrnuté v cene ubytovania, parkovisko a akceptácia platobných kariet sú samozrejmou súčasťou služieb, ktoré luxusný hotel U Beránka ponúka.
Hotel Nachod U Beranka - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Nachod U Beranka - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Nachod U Beranka - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Nachod U Beranka - hotel má reštauráciuHotel Nachod U Beranka - hotel má vináreňHotel Nachod U Beranka - možnosť pripojenia na internetHotel Nachod U Beranka - k dispozícii kavareňHotel Nachod U Beranka - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Nachod U Beranka - Iybz sú vybavené televízoromHotel Nachod U Beranka - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Nachod U Beranka - Izby s vlastnou toaletouHotel Nachod U Beranka - v izbach je telefon